Pierwszy odcinek programu „Warsaw Shore” został wyemitowany w listopadzie 2013 roku. Słynnymi członkami imprezowej i dosyć wulgarnej ekipy z patologicznymi zapędami byli wówczas: Anna Aleksandrzak, Paweł Cattaneo, Wojciech Gola, Ewelina Kubiak, Anna Ryśnik, Mariusz Śmietanowski, Paweł „Trybson” Trybała oraz Eliza Wesołowska. Minęło prawie osiem lat od tego czasu, a oni bardzo się zmienili. W dużej mierze to zasługa licznych zabiegów, operacji czy treningów na siłowni. Ale nie chodzi tutaj wyłącznie o zmiany wizualne – niektórzy z nich założyli rodziny, inni zostali organizatorami znanej w Polsce gali FAME MMA. Sprawdzamy, co słychać u uczestników pierwszej edycji „Warsaw Shore”.

Artykuł

„Warsaw Shore”. Ewelona przypomniała, jak wyglądała w programie. Postawiła na operacje, a Gola przypakował. Jak zmienili się inni?

pochodzi z serwisu plotek.pl
Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem: https://www.plotek.pl/plotek/56,79592,26839031,metamorfoza-uczestnikow-warsaw-shore-jak-wygladali-w-pierwszej.html?utm_source=RSS&utm_medium=RSS&utm_campaign=plotek
Zapraszamy do przeczytania

Autor artykułu: Karolina Gawot

1 KOMENTARZ

Comments are closed.