Nowy rok już tuż-tuż – jak wiadomo jest to wręcz idealny moment na wprowadzenie w swoim życiu oraz otaczającej nas przestrzeni różnorakich zmian.

Wiele osób ogranicza się tylko i wyłącznie do własnej przestrzeni mieszkalnej, wzbogacając ją o nowe meble, elementy dekoracyjne, czy też urządzenia elektroniczne mające za zadanie zwiększyć komfort wynikający z użytkowania takiego obiektu.

Uważamy jednakże, że w żadnym wypadku na własnym domu bądź mieszkaniu nie należy poprzestawać – szczególnie jeżeli lwią część dnia spędzamy w biurze będącym naszą własnością. Jemu również przydałaby się w nadchodzącym roku choćby niewielka metamorfoza. Z pewnością pozytywnie wpłynie ona na naszą produktywność oraz pozwoli odkryć przestrzeń biurową na nowo.

Jak się jednak do tego zabrać? Czy jest to powiązane z koniecznością ponoszenia niemałych kosztów na zmianę image’u pomieszczeń biurowych? Okazuje się, że wcale nie musi tak być!

Jeżeli marzy nam się zmiana aranżacji przy ograniczonym budżecie, powinniśmy łaskawszym okiem spojrzeć na wykładziny biurowe, szczególnie na te oferowane przez renomowanych producentów mogących pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży.

Ostatnimi czasy naszą uwagę przyciągnęły wyroby, którymi swoich konsumentów stara się zainteresować marka Milliken. Jest to spowodowane nie tylko ich niezwykle eleganckim wyglądem, który bez wątpienia przyciągnie uwagę zarówno pracowników jak i interesantów odwiedzających biuro. Doskonale wiemy, że wygląd jest ważny, jednakże w przypadku przestrzeni, w której na co dzień prowadzona jest działalność gospodarcza, aspekt ten częstokroć schodzi na drugi lub nawet trzeci plan.

O wiele istotniejszymi okazują się być walory utylitarne, natomiast w tym przypadku omawiane dziś wykładziny biurowe nie mają się choćby odrobinę czego wstydzić. Dość powiedzieć, że są one nad wyraz wytrzymałe i cechują się ponadprzeciętną odpornością na deformacje oraz uszkodzenia mechaniczne. Firma Milliken chce jednakże zdobyć rynek czymś całkowicie innym, a mianowicie – doskonałymi wręcz właściwościami akustycznymi.

Z naszych analiz wynika, że zastosowanie wykładzin biurowych będących bohaterami dzisiejszego wpisu pozwala na wygłuszenie przestrzeni poprzez zmniejszenie decybeli docierających do uszu pracowników i klientów z poniższych kondygnacji budynku o nawet 20 do 30 decybeli.

Musimy przyznać, że są to parametry absolutnie wyjątkowe, stawiające wykładziny te na podium jeżeli chodzi o współczynnik izolacji akustycznej. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie nadmienili dodatkowo, iż produkty spod znaku Milliken cechują się ponadprzeciętnie korzystnym stosunkiem jakości do ceny.

Jesteśmy przekonani, że nawet osoby, które będą pragnęły przy ich pomocy pokryć znaczną przestrzeń biurową nie będą musiały liczyć się z nadmiernie wysokimi wydatkami, które mogłyby negatywnie odbić się na ich budżecie inwestycyjnym. Uważamy więc, że warto w nowy rok wejść z całkowicie nowym zestawem wykładzin biurowych i podarować sobie choć odrobinę luksusu za niewygórowaną cenę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj