Konto Disney Plus - czy warto?

Platforma VOD od Disneya to jedna z najbardziej wyczekiwanych w Polsce platform tego typu. Odsłania przed widzami szereg filmów, których na próżno szukać u konkurencji. Co jest jeszcze lepsze? Konto Disney Plus można współdzielić z rodziną i znajomymi. Jeżeli nie masz z kim współdzielić konta Disney Plus, to wejdź na https://taniepremium.pl/produkt/disney-plus/ i wykup jeden z profili na koncie współdzielonym.

Co obejrzysz z kontem Disney Plus?

Wykupując dostęp do Disney Plus, tak naprawdę wykupujesz świetną rozrywką. Wśród ponad 1000 pozycji znalazły się filmy i seriale produkcji Marvel. To cudowne ekranizacje ze świata komiksów tworzonych przez Stana Lee. Pozostając w klimacie fantastyki, nie można też zapomnieć o produkcjach Star Wars. Wielbiciele ciekawych dokumentów mogą oglądać programy stworzone przez National Geographic, a dzieciom na pewno spodobają się filmy animowane i familijne od Disneya i Pixara.

Jaka jakość na Disney+?

Twórcy platformy postawili na najwyższą możliwą jakość. Wszystkie produkcje są wyświetlane w jakości 4K, wraz z obsługą technologii Dolby Vision i Dolby Atmos. Konto Disney Plus pod tym kątem na pewno Cię nie zawiedzie. Świetny, ostry obraz, wraz z dźwiękiem przestrzennym pozwoli poczuć się jak w prawdziwym kinie.

Współdzielenie konta Disney Plus

Tak jak już wspomnieliśmy w pierwszym akapicie – tak. Z platformy Disney Plus można korzystać na 4 urządzeniach jednocześnie. Więc jeśli nie potrzebujesz korzystać z tylu urządzeń na raz, to bezproblemowo zrzucisz się na usługę ze znajomymi lub rodziną. Na koncie Disney Plus można stworzyć osobne profile, dedykowane dla każdego użytkownika.

Konto Disney Plus – na jakich urządzeniach się zalogujesz?

Platformy VOD, często mają to do siebie, że nie działają na wielu urządzeniach. Jak to jest z Disney Plus? Firma wyciągnęła wnioski z błędów konkurencji i zadbała o szeroką gamę obsługiwanych urządzeń. Na konto Disney Plus zalogujesz się na konsolach Xbox od wersji One, aż do Series X/S, Telewizorach LG, Samsung, Amazon Hisense i wielu innych, pod warunkiem, że obsługują Android TV lub Apple TV. PS4 i PS5, a także popularnych TV Box’ach.

Czy konto Disney Plus jest warte uwagi?

Dla miłośników ciekawych filmów i seriali to jak najbardziej dobra opcja. Skala sprzedaży pakietów w dzień premiery pokazuje, że platforma wywołała sporo ciekawości wśród polskich użytkowników. Warto założyć konto Disney Plus przynajmniej na próbę, obejrzeć kilka pozycji z bazy i samemu przekonać się, czy taka rozrywka jest dla Ciebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj