Jeżeli prawdziwy wypoczynek, to tylko w Międzygórzu

Rzucić wszystko i pojechać w Bieszczady chciałoby się rzecz. Oderwać się i odpocząć. Tylko nie rzucając wszystko, a organizując świetny wyjazd pełen atrakcji. I nie w Bieszczady, a do Międzygórza. Dlaczego?

Dlaczego warto odwiedzić Międzygórze?

Widoki zapierające dech w piersiach, cudowny klimat, rozkoszny zapach świeżego powietrza, słowem – wybornie, któż nie marzy o spędzeniu tak urlopu, czy chociażby przedłużonego weekendu dla zregenerowania sił witalnych. Dodatkowo restauracja rozpieszczająca niezapomnianym menu na spokojny wieczór we dwoje lub z rodziną i nocleg w hotelu dla zregenerowania sił po dziennych wojażach pełnych wrażeń. Międzygórze jest w stanie zapewnić te wszystkie przyjemności w jednym miejscu. Niewielka miejscowość położona u podnóży Śnieżnika na Dolnym Śląsku, a tyle przyjemności.

Nocleg i restauracja w Międzygórzu

Oferowane noclegi Międzygórze cieszą się opinią najbardziej komfortowych w okolicy. Nienaganna gościnność gospodarza obiektu, czystość, której nie kwestionowałaby nawet perfekcyjna pani domu i lokalizacja są w stanie usatysfakcjonować każdego. Dodatkowo restauracja dodają smakowych wrażeń pobytowi. Któż nie oparłby się specjałom lokalnej kuchni, pełnej górskich akcentów. Teren obiektu jest pełen atrakcji. Na gości hotelowych oczekują hamaki, miejsca do przygotowania ogniska czy stoliki, które najlepiej ożywi prowadzona w miłym gronie pogawędka, w cudowny letni wieczór.

Atrakcje Międzygórza

Międzygórze obfituje w atrakcje, które można podziwiać w ciągu dnia. Na szlak zaprasza Śnieżnicki Park Krajobrazowy pełen cudownych widoków, wodospadów, źródełek i roślinności w nienaruszonej ludzką ingerencją formie. Dla osób uwielbiających zdobywać szczyty czekają między innymi Śnieżnik, Mały Śnieżnik i Czarna Góra. Zainteresowani kunsztem budowniczym w religijnej formie będą mieli możliwość podziwiać Sanktuarium Maria Śnieżna położone na malowniczym szczycie góry Iglicznej. Masyw Śnieżnika można podziwiać nie tylko będąc u jego stóp, ze szczytu pokonując każdy jego metr o własnych siłach, ale też pokonując tzw. spacer w chmurach, czyli wieżę umożliwiającą obserwację Śnieżnika będąc tuż obok niego.

Wybierając się w te rejony warto wybrać hotel Międzygórze z tradycjami wyróżniający się rzeszą gości rekomendujących wypoczynek w tym miejscu. Gwarantuje to niezapomniane wspomnienia i upragnione zaczerpnięcie głębokiego oddechu po trudach dnia codziennego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here