3… 2…1… start!

3… 2…1… start!

Myślę, że na początku istnienia strony będzie przydatne kilka kwestii, które ułatwią Nam późniejszy, wspólny kontakt 😉

Kim jestem i czym chcę się z Wami podzielić?

Nazywam się Natalia Smagieł. Ciężko opisać mi siebie i to co robię słowami, dlatego też posłużę się tymi o to schematami oraz krótkim objaśnieniem:

  1. Oto mózg „pewnego człowieka X”:

[powr-photo-watermark id=e06726cb_1480705198]

2. Oto mój mózg:

[powr-photo-watermark id=e06726cb_1480705198]

Jednym słowem : życie z pasją, jaką jest dla mnie miłość do szeroko pojętej gastronomii oraz jedzenia, jako motywacja do  wstawania z łóżka, rozwoju, źródło szczęścia, inspiracja codziennością.

Na mojej stronie (www.nakedsavor.pl) znajdziecie zarówno moje własne przepisy na dania, wypieki (mniej lub bardziej skomplikowane), jak i porady i informacje odnoszące się do wpływu żywności na nasze samopoczucie, zdrowie, konsekwencje, jakie niesie za sobą zła dieta czy też niedostateczne wypracowanie właściwych nawyków żywieniowych.

Chcę się z Wami dzielić moją pasją, jaką od dawna jest miłość do jedzenia.

Idąc do technikum gastronomicznego świadomie wybrałam kierunek, później wzbogacając na kursach wiedzę z zakresu żywności oraz dietetyki, aż po „część praktyczną” w pracy. Chcę Wam pokazać, że wiara w siebie oraz rozwój, spełnianie się w tym, co kochamy może być niemałym „kopem motywacyjnym”. Chcę, aby treści udostępniane na mojej stronie były pewnego rodzaju opowieścią, może inspiracją do bycia kreatywnym w kuchni,do zadbania o własne zdrowie, do poruszenia najdalszych zakątków wyobraźni, aby w Naszych domowych kuchniach powstawały cuda dla najbliższych.

Mam nadzieję, że spodoba się Wam ta strona na tyle, że będziecie z niecierpliwością oczekiwać kolejnych wpisów, a także będzie to pewnego rodzaju siła motoryczna do wspólnego kontaktu – tego nam życzę!

„Bóg zesłał ludziom pożywienie, a diabeł kucharzy.”

Natalia Smagieł

Powiązane wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *